Skirtingos šildymo sistemos ir jų palyginimai

By | April 2, 2015

Nors jau spėjome atsisveikinti su šaltuoju metų sezonu, tai dar nereiškia, jog galime pamiršti apie šildymą. Jo prireikia vis mažiau, tačiau didelė dalis vartotojų, norinčių imtis pokyčių, tam turi skirti dėmesį būtent dabar. Jei lauksite iki kitos žiemos, pokyčiams gali būti jau per vėlu, tad visi darbai turi būti atliekami būtent dabar. Vartotojams siūlomos šildymo sistemos yra jau nusistovėjusios. Tai visiems žinomi pasirinkimai, tačiau reikia pripažinti, jog priimti tinkamą pasirinkimą vis dar nėra labai paprasta. Kiekvienas iš mūsų šildymo sistemai tai skirtingus kriterijus. Vieniems svarbiausia kaina, kitiems komfortas, na o likusieji yra suinteresuoti išbandyti į ekologiją orientuotus pasiūlymus. Būtent dėl šių skirtumų negalima pasakyti, jog vienas ar kitas pasirinkimas yra vienintelis teisingas variantas. Tam, jog investuotumėte į jums tinkamiausią sistemą, turite aiškiai nusistatyti savo prioritetus ir stengtis atrasti pasiūlymus, kurie juos atitiktų. Taigi, tam, jog priimti sprendimą būtų paprasčiau, mes pateiksime trumpą populiariausių šildymo sistemų apžvalgą.

Pradėkime nuo ekonomiškiausios ir finansiškai patraukliausios šildymo sistemos. Tai kieto kuro katilai, kurie leidžia namus apšildyti mažiausiomis sąnaudomis. Jei jums aktuali tik kaina ir nesibaiminate šiek tiek daugiau laiko skirti katilo priežiūrai – tai išties geras pasirinkimas. Kitas galimas pasiūlymas – šildymas granulėmis. Jis reikalauja šiek tiek didesnių išlaidų, tačiau gali pasiūlyti komfortą, kurio neišgausite naudodami kietą kurą. Granuliniai katilai išsiskiria tuo, jog namuose šilumą gali palaikyti iki 7 dienų. Tai reiškia, jog tokį laikotarpį galite pamiršti apie savo turimą katilą ir nesirūpinti jo priežiūra. Jei siekiate suderinti kainas ir komfortą – šis pasiūlymas atitinka jūsų keliamus reikalavimus. Dar vienas pasiūlymas, kuri galėtų būti jums aktualus – dujiniai katilai. Tai daugiausiai komforto suteikiantis pasirinkimas, kuris neabejotinai yra patogus naudoti. Pasirinkus būtent šį variantą, galėsite pamiršti visus rūpesčius, nes vienintelis aspektas, kuriuo jums reikės pasirūpinti – sąskaitų apmokėjimas. Nustatę norimą temperatūrą namuose galėsite būti tikri, jog jums daugiau nereikės pajudinti nė piršto. Tokio tipo šildymas yra šiek tiek brangesnis nei kieto kuro, tačiau gaunamas komfortas visa tai kompensuoja. Taigi, pasirinkimas priklauso tik nuo to, kas šildymo sistemoje jums yra svarbiausia.

Taip pat siūlome nepamiršti ir kitų galimų šildymo alternatyvų, kurios gali būti naudojamos papildomai, su pasirinktu katilu. Pastaruoju metu itin daug dėmesio sulaukia atsinaujinantys energijos šaltiniai na o populiariausias iš jų – saulės kolektorių naudojimas. Tai galimybė dar labiau sumažinti patiriamas išlaidas, na o ekologija šioje vietoje yra tik dar vienas papildomas privalumas. Vis daugiau žmonių pasiryžta investuoti į savo bei gamtos gerovę, tad kodėl gi to neišbandžius ir jums? Apsvarstykite mūsų pasiūlymus, na o paminėti faktai jums padės susidaryti nuomonę, kuri šildymo sistema jums yra patraukliausia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *