Miegamasis – interjero detalės, kurios padės sukurti išskirtinį stilių ir prabangą

By | February 28, 2018

Namų interjero kūrimas yra itin savitas procesas. Kiekvienas iš mūsų grožį ir stilių galime vertinti skirtingai, tačiau vienu ar kitu atveju norai sutampa – graži ir funkcionali erdvė, kuri atitinka norimo stiliaus išpildymą. Tiesa, daug kas priklauso nuo to, apie kokias patalpas kalbame, mat kai kurios iš jų sukelia gerokai daugiau iššūkių nei tikimės. Kalbant apie interjerą, galima rasti be galo daug informacijos apie svetainės kūrimą ar net mažiausiųjų šeimos narių kambarius, tačiau miegamiesiems skiriamas itin mažas dėmesys. Visgi, net ir šiuose kambariuose norisi prabangos, stiliaus ir vientisumo, kuris taptų visų namų dalimi. Taigi, jei nesate tikri, ar jums patinka dabartinis miegamojo dizainas, o galbūt planuojate remonto/statybų darbus – štai keli patarimai, kokios detalės jums padės kuriant būtent miegamojo dizainą.

Visų pirma – erdvių suskirstymas. Jei dirbate su didesne erdve, vien tik lovos, naktinių staliukų ir televizoriaus kambaryje tikrai nepakaks. Turėdami laisvą kampą galite įkurti skaitymo erdvę, kurioje puikuosis šviestuvas, fotelis ir staliukas knygai. Toršerai tokioms zonoms tinka tiesiog tobulai, tad būtinai apsvarstykite šį variantą. Neskaitote miegamajame? Tuomet šią erdvę išnaudosite kitaip, na o kambario interjero visuma atrodys nepriekaištingai. Kitas patarimas – dėmesys detalėms. Net ir mažiausios, daug investicijų nereikalaujančio detalės gali prisidėti prie bendro vaizdo ir stiliaus kūrimo, tad nemanykite, jog norimus rezultatus galite pasiekti tik su milžinišku biudžetu. Jei negalite sau leisti norimo paveikslo. rinkitės reprodukcijas, fotografų darbus ar net šeimos nuotraukas. Viskas priklauso nuo jų išpildymo miegamojo erdvėje, o ne to, kiek kainavo vienas ar kitas daiktas. Visa tai veda prie dar vieno patarimo – neskubėkite išleisti dideles sumas. Galbūt tai ir pasirodys keista, tačiau daugelis žmonių mano – kuo brangesnis daiktas, tuo jis geresnis ar stilingesnis. Tikrai ne! Jums patinkančios erdvės išsiskiria ne konkrečiais daiktais, o jų derinimu tarpusavyje, gebėjimu išlaikyti stilių, spalvų gamą ir t.t. Taigi, nepaisant to, jums reikalingi toršerai, paveikslai ar net gėlių kompozicijos – visada vertinkite kainos bei kokybės santykį.

Šiais laikai be galo daug informacijos, idėjų ir sprendimų galima atrasti internete. Jau ne tas metas, kai be dizainerio pagalbos bei patarimų negalėjome imtis nė vieno projekto. Net ir su minimaliausiu biudžetu galim pasiekti neįtikėtinus rezultatus, tad neleiskite sau atidėlioti tokio projekto ir jo imkitės su didžiausiu entuziazmu. Išnaudokite erdves, detales, ir svarbiausia – kurkite būtent jums tinkamą ir funkcionalią erdvę, mat joje gyvensite jūs ir ji turi atitikti jūsų reikalavimus bei lūkesčius. Gražiuose namuose leisti laiką daug smagiau, tad pasirūpinkite, jog pavyktų tai įgyvendinti. Pasitarkite su savo antra puse, rinkitės detales, kurios jums atrodo savitos, priimtinos ir greit neišeinančios iš mados. Tai bus sprendimai, kurie prisidės prie pozityvios interjero kūrimo patirties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *