Kodėl verta rinktis sieninę spintą?

By | June 16, 2017

Spinta yra labai svarbi namų interjero dalis. Gana dažnai kyla klausimas, kokią spinta rinktis, kad į ją sutalpinti visus norimus daiktus. Visi norime erdvios spintos, kuri neužimtų daug vietos namuose ir kurios tūrį galima maksimaliai išnaudoti. Pastaruoju metu, ypač tarp butų gyventojų, labai populiarėja sieninės spintos. Taigi ar verta rinktis sieninę spintą ir kaip tai padaryti?
Pirkėjai, pasirinkę sieninę spintą sutaupo nemažai pinigų, kadangi jos yra ypatingos tuo, kad joms nėra būtinas karkasas. Šios spintos gali turėti stumdomas, atidaromas, sudedamas duris. Sieninės spintos padeda sutaupyti vietos namuose ir yra labai erdvios, todėl turėsite labai daug vietos susidėti savo daiktams. Sieninės spintos dažniausiai gaminamos pagal individualų užsakymą, todėl derėtų gerai apsvarstyti kur norite ją įrengti, tačiau kartais parduodamos ganėtinai pigios spintos internetu, kurias truputi patvarkius galite pritaikyti savo reikmėms. Pasirinkę tokią spintą, joje galėsite išdėstyti ir įsirengti lentynas kaip tik panorėsite.

Norint įsirengti sieninę spinta, tereikia surasti laisvos erdvės ir sienų, ant kurių kabinsite lentynas. Labai svarbu, kad sienos, grindys ir lubos būtų lygios. Nusiskundimai dėl nekokybiško darbo dažniausiai atsiranda dėl blogai paruoštos vietos spintai. Kai nelygios grindys, spintos durys gali nuslinkti į žemesnę grindų pusę. Dėl nelygių sienų spintos viduje matysis tarpai tarp lentynų ir sienų, o dėl nelygių lubų gali strigti durys. Svarbu išlikti pastabiam ir viską gerai apžiūrėti, nes visus remonto trūkumus sieninė spinta gali paslėpti, jei ją rengia išties geras meistras, tačiau dėl to kaina gali pakilti. Visą durų sistema sudaro ratukai, profiliai ir užpildai. Plieniniai profiliai yra pigesni, tačiau jie netinka jei spinta drėgnoje patalpoje. Aliuminio profilių konstrukcija yra lengvesnė, jie tarnauja ilgiau. Dėl to visa durų konstrukcija yra daug lengvesnė. Kad durys atsidarinėtų tyliai ir sklandžiai, reikia daug dėmesio skirti kokybiškiems ratukams ir stebėti, kad tarp ratuko ir bėgelio nepatektų šiukšlės. Užpildų pasirinkimas yra labai didėlis, todėl vertėtų juos pritaikyti prie interjero.

Prieš įsigyjant sieninę spintą nuspręskite, kiek esate pasirengę skirti pinigų. Daugiausia išlaidų sudaro medžiagos. Taip pat prieš rengiant spintos vidų, susirašykite, kokių ir kiek daiktų joje laikysite. Jei norite sutaupyti, galite išsirinkti pigesnę vidaus plokštę arba pažiūrėti, kur pigiau parduodamos spintos internetu. Iš išorės ji nebus matoma, o jus išleisite mažiau pinigų. Taip pat sutaupysite, jei ruošdami vietą spintai skirsite dėmesio sienų apdailai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *