Kaip sutaupyti automobilių servise?

By | February 20, 2018

Ir vėl sugedo automobilis? Galbūt jaučiate, jog metas keisti stabdžių kaladėles, tačiau stengiatės sulaukti atlyginimo, nes žinote, kiek daug visa tai gali kainuoti? Reikia pripažinti, jog tokiu principu vadovaujasi daugelis, mat žinia apie remonto darbus tikrai nėra gera naujiena. Visi mes suprantame, kiek daug gali kainuoti net ir menkiausia paslauga patikimame automobilių servise, tad imamės taupymo rėžimo, o galbūt kartais net ir pasiskoliname tam, kad susimokėtume už paslaugą. Visgi, negalima pamiršti, jog kreipiantis į meistrus visada yra galimybė sutaupyti, na o jei apie tokius būdus nieko negirdėjote, mes jais būtinai apsidalinsime. Tai mažos gudrybės, kurios padės neprarasti aukščiausios kokybės garantijos ir tuo pačiu būti tikriems, jog išleidote tiek, kiek buvo būtina. Taigi, šiek tiek plačiau apie galimybes sutaupyti – mūsų patarimai.

Pradėkime nuo to, jog tikrai ne kiekvienam darbui atlikti reikalingi meistrai. Ypač dažnai akumuliatoriai yra keičiami pačių vairuotojų, mat tai nėra itin sudėtinga procedūra. Žinoma, galbūt moteriai tai padaryti kiek sunkiau dėl fizinės galios, tačiau turint noro ir užsispyrimo – įmanoma viskas. Taigi, atėjus laikui pasikeisti akumuliatorių, tepalus ar atlikti panašius nesudėtingus darbus – skirkite tam pusdienį savo laisvalaikio., o ne skubėkite į servisą. Tai jums sutaupys nemažai pinigų.

Dar vienas svarbus aspektas, kurio negalima pamiršti – detalių pirkimas. Jei remonto ar kitos paslaugos atveju paaiškėjo, jog reikės pirkti naujas detales, tokias kaip stabdžių kaladėlės, akumuliatoriai, tai šansas sutaupyti. Visų pirma pasidomėkite, galbūt galima detalių restauracija, kuri tampa vis dažnesniu pasirinkimu vairuotojų tarpe. Jei atsakymas neigiamas – pasisiūlykite dalis nupirkti patys ir pristatyti į servisą. Žinoma, tikrai ne kiekvienas servisas uždirba iš tokių atvejų, tačiau apie tai nesužinosite tol, kol patys nepasidomėsite rinkoje vyraujančiomis kainomis. Galite pasiklausti detalės kainos ir tik pasidomėję, už kiek ją galite nupirkti patys, sutikti su siūlomu variantu. Tai jums apdės būti tikriems dėl savo pasirinkimo.

Na ir galiausiai – rinkitės meistrą, o ne servisą. Šioje vietoje reikia pabrėžti, jog norėdami sutaupyti, galite rinktis ir ne patį maloniausią aptarnavimą, paprastesnius firmos darbuotojus bei susitaikyti su kartas nuo karto pasitaikančiu jų neapdairumu. Jei atvykus į servisą jums nepasiūlys kavos ar pakaitinio automobilio, tačiau sumokėsite mažiau, tai jums bus tikra pergalė. Žinoma, ne visi klientai to nori, tad labai svarbu žinoti, kur galite gauti kokio lygio paslaugas ir kiek visa tai jums gali kainuoti. Jei meistras nedideliame servise yra patikimas ir turi geras rekomendacijas, verta pasidomėti juo ir galbūt net kreiptis dėl remonto darbų. Šį sprendimą turėsite priimti patys. Pasvarstykite, kas jums svarbiau, kokius kriterijus taikote paslaugai ir tai pašalins bet kokias abejones.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *