Internetinių svetainių kūrimas su Drupal sistema

By | January 2, 2014

Drupal yra viena iš daugelio nemokamų turinio valdymo sistemų, kurios skirtos internetinių svetainių kūrimui. Ši turinio valdymo sistema (tvs) leidžia vartotojams redaguoti savo internetinės svetainės tekstą, nuotraukų galeriją ir kitą informaciją. Aišku galime rasti daugybę panašių sistemų, tačiau aptarti kiekvieną iš jų užtruktų labai daug laiko, todėl bandykime apsistoti ties Drupal sistema ir ją plačiau aprašyti.

Dažnai internetinių svetainių kūrimas ir pirmasis etapas yra kliento poreikių ir norų išklausymo. Poto kai sužinomi kliento norai internetinių svetainių kūrėjas gali parinkti tinkamiausią turinio valdymo sistemą, kuri išpildys visus kliento norus ir poreikius. Tokia sistema dažniausiai būna mūsų paminėtas drupalas. Jis turi daugybę jau integruotų funkcijų. Pagrindinės funkcijos aišku yra nesudėtingas tekstų redagavimas, nuotraukų talpinimas, puslapių, meniu punktų kūrimas. Na žodžiu viskas ko reikia norint sukurti internetinę svetainę.
Taip pat drupalas  yra geras tuo, kad tai yra visiškai nemokama atviro kodo sistema. Programuotojas ją gali pasitobulinti pagal savo poreikius, nesudėtingai sukurti papildomas funkcijas. Drupalas padeda internetinių svetainių kūrėjams ir tuo, kad daug žmonių visame pasaulyje prisideda prie šios sistemos vystymo ir kuria papildomus nemokamus, žinoma ir mokamus, modulius. Šie moduliai stipriai praplečia tvs galimybes. Pavyzdžiui įdiegus keletą papildomų modulių internetinę svetainę galima paversti elektronine parduotuve ar įspūdingai atrodančia nuotraukų galerija.

Internetinių svetainių kūrimas su Drupal sistema yra viena ir populiariausių svetainių kūrimo technikų. Daugybė didelių ir lankomų internetinių svetainių yra sukurtos panaudojant drupal sistemą. Gausybė modulių ir papildinių leidžia kūrėjams įgyvendinti net ir sudėtingiausius klientų pageidavimus. Žinoma kai kada modulius reikia perdaryti, pritaikyti pagal individualius poreikius, tačiau nereikia kurti visko nuo pradžių, galima panaudoti jau sukurtą modulį ir jį patobulinti. Taigi internetinių svetainių kūrimas panaudojant turinio valdymo sistemas yra šiuolaikiškas kūrimo būdas. Be papildomų modulių dar nemokamai galima rasti ir įvairiausių sukurti dizainų, kuriuos galima panaudoti kuriant internetines svetaines. Šie dizainai gali būti naudingi ir kaip idėjos, pagal kurią kursite internetinę svetainę. Peržiūrėjus daugybę šablonų galima iš kiekvieno pasisemti idėjų bei naujų sprendimų, kuriuos galėsite panaudoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *