Ieškote vaikiškos lovytės? Keli patarimai Jums

By | October 3, 2017

Naujagimiams miegas yra be galo svarbus. Net ir mes, suaugusieji, puikiai žinome, jog neišsimiegojus jaučiamės irzlūs, na o ką kalbėti apie mažuosius. Miego metu vaikai auga ir stiprėja, tai laikas, kurio metu atsipalaiduoja jų nervų sistema ir geba prisitaikyti prie pokyčių aplinkoje, Taigi, mažiausia, ką tėvai gali padaryti, tai pasirūpinti kokybišku vaiko miegu. Pačios lovytės miego kokybei neturi įtakos, tačiau čiužiniai yra svarbiausias dalykas. Bene kiekvienas specialistas rekomenduos, jog pirktumėte dvipusį – grikių ir kokoso užpildo čiužinį, kuris puikiai tiks bet kuriam naujagimiui. Juos galite rasti įvairiose parduotuvėse ar net internete, tad pasirinkite tai, kas jums patogiausia. Grįžtant prie lovyčių temos, būtina pastebėti, jog jų pasirinkimas yra gerokai sudėtingesnis. Investuodami į lovytes norime, jog jos ne tik atrodytų stilingai, bet tuo pačiu tarnautų kiek įmanoma ilgiau. Šioje vietoje labai svarbus universalumas augant vaikui, kurį ir norime pabrėžti. Taigi, apie galimus pasirinkimus šiek tiek plačiau.

Pradėkime nuo to, jog geriausia rinktis lovytes, kurių dugnas reguliuojasi į kelias skirtingas padėtis. Tai svarbu tam, jog padidintumėte komfortą sau. Kas kartą guldant naujagimį į lovytę lankstytis tikrai nėra patogu, tad aukščiausioji padėtis ir yra skirta pirmiesiems mėnesiams. Vėliau, kai vaikas išmoksta atsisėsti ar net atsistoti, dugną galite pažeminti ir toliau naudoti tą pačią lovytę. Dar vienas svarbus aspektus, nuleidžiamas lovytės šonas. Pradžioje, kai vaikas miega su tėvais kambaryje, lovos gali būti sustumtos, tad norint paimti vaiką pamaitinti jums nereikia atsistoti ir tai tikrai patogu. Jei neturite vaikų, galbūt visa tai skamba keistai, tačiau galite būti tikri, jog vos tik susilauksite atžalos, suprasite, kad vaikiskos lovytes teikiamas komfortas vaikui ir tėvams yra labai svarbus.

Jei norite, kad vaikiška lovytė tarnautų kiek įmanoma ilgiau, turite rinktis tokį modelį, kuriame išsiima kelios grotelės arba visa vienos pusės tvorelė. Tai užtikrins, jog ta pačia kūdikio lovele galės naudotis ir ūgtelėjęs vaikas, na o jums nereikės galvoti apie naujus pirkinius ir finansinius dalykus. Išties smagu, kai vieną daiktą galime naudoti labai ilgai, mat su vaikiškomis prekėmis tai nutinka tikrai retai. Taip pat nepamirškite, jog galite rinktis lovytes su stalčiumi apačioje ar kitais daiktų laikymo sprendimais. Tai puikus būdas sutaupyti vietos namuose, o galbūt taip pat išvengti būtinybės pirkti kitus baldus. Įvertinkite savo namus bei pokyčius, kurie jūsų laukia ir priimti sprendimą bus daug paprasčiau. Svarstydami kokios vaikiskos lovytes jums reikia, turite orientuotis ne tik į vaiko, bet ir savo komfortą, nes būtent tai pirmaisiais metais ir yra labai svarbu. Skirkite laiko paieškoms ir suprasite, kokia milžiniška pasiūla jūsų laukia parduotuvėse.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *