Skriskite lėktuvu kartu su savo augintiniais

By | December 19, 2014

Kelionės tampa tikra žmonių manija. Taip yra, kadangi dabartiniai lėktuvų bilietai yra pigūs. Tačiau dažnai iškyla dilema ką daryti, jei neturite kam palikti savo augintinio, kuris yra tarsi šeimos narys… Mes jums turite patį geriausią atsakymą: keliaukite kartu su juo. Jei jis yra šeimos narys, tuomet nusipelnė kartu pakvėpuoti Turkijos grynu oru. Tačiau gyvūnų gabenimas turi nemažai kabliukų, kuriuos reikia žinoti. Daugiau informacijos apie skrydi su gyvūnais rasite čia. Paspauskite nuorodą ir skaitykite, domėkitės, klauskite bei laukite atsakymų.

 

  1. Jei gyvūnas sveria iki dviejų kilogramų, jį galite skraidinantis kartu su savimi pačiame lėktuve. Tačiau pastarasis turi būti įdėtas į specialų narvą skirtą gyvūnas pergabenti. Taip pat jis turi būti nepiktybinis ir netrikdyti aplinkinių. Jei kas nors pasiskųs dėl blogo jo elgesio, realu, kad net lėktuvas bus nutupdytas, o jūs kartu su savo augintiniu būsite išprašyti iš lėktuvo.
  2. Jei gyvūnas neatitinka nustatytų ūgio ir svorio matmenų, tuomet jis gali keliauti tik kartu su daiktais. Tačiau taip pat privalo būti įdėtas į specialų bokserį, kurie skirti gyvūnų pervežimams. Tačiau galite būti tikras, kad jam nieko neatsitiks. Stengiamasi sukurti sąlygas, kurios nesukeltų jūsų augintiniui streso.
  3. Pastarasis privalo turėti visus reikalingus dokumentus iš veterinaro, kurie garantuoja, kad jie niekuo neserga. Dažnai susiduriama su problemomis siekiant skristi su graužikais, kadangi ne visi veterinarai sutinka tokius išduoti. Tačiau mūsų šalis modernėja ir gana greitai tai taps prieinama visiškai laisvai, kad ir ką augintumėte.
  4. Susižinokite ar konkretus gyvūnas ir juo labiau jo rūšis nėra nepriimama š konkrečias šalis. Šią informaciją galite rasti internete. Kaip kad pitbuliai, kad ir kaip gaila, tačiau nėra laukiami Didžiojoje Britanijoje.

 

Informacijos niekada nebus per daug, o ją turėdami galėsite būti ramūs dėl savo augintinio. Juolab, kur keliavimas su augintiniais tampa ne tik kad mada, tačiau patogia galimybe praleisti šauniai laiką. Kai kurie net viešbučiai siūlo apsigyventi būtent su savo mažaisiais draugais. Juk ir pastarieji yra verti nuostabių atostogų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *