Lieknėjimo metodai, kurie iš tikrųjų veikia

By | February 10, 2018

Su nekantrumu laukiate vasaros, šilumos ir atostogų? O galbūt dar jaučiatės nepasiruošę, mat šventinės “dovanos” vis dar puošia jūsų figūrą? Tuomet nėra ko laukti ir metas imtis veiklos. Nors šiandien žiūrint pro langą ir nepanašu, jog vasara jau visai čia pat, tačiau klausimas, kaip numesti svorio, taip pat nėra išsprendžiamas per naktį. Viso dietos, reklamos ir nuotraukos socialiniuose tinkluose, kur teigiama, jog per savaitę ar net mažiau galite pasiekti savo svajonių figūrą – tai visiškas melas, na nebent jau dabar atrodote idealiai. Tiesa ta, jog žinoma, per savaitę kai kurie iš mūsų gali atsikratyti palyginus tikrai didelio kilogramų skaičiaus, tačiau ar tai sveika? Kaip į tai sureaguos jūsų organizmas? Ar rezultatai bus ilgalaikiai? Į šiuos bei kitus jums aktualius klausimus ir pabandysime atsakyti šiandien.

Pradėkime nuo to, jog kūno formų tobulinimas visada turi būti derinamas tarp sveikos mitybos bei fizinio aktyvumo. Visai nesvarbu, ar norite jog jūsų kūną puoštų raumenys, judėjimas yra svarbus visiems, na o ypač metantiems svorį. Jokie vaistai, vitaminai ar papildai už jus svorio nenumes, tad ir tuo naiviai tikėti nereikia. Žinoma, yra papildų kurie padeda greičiau deginti riebalus, kurie suteikia energijos sporto salėje, o galbūt et ir šiek tiek mažina apetitą. Tai tikrai veiksminga ir įrodyta, tad jei norite tuo pasidomėti, apsilankykite healthylife.lt ir čia rasite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus. Kalbant apie sveiką mitybą, reikėtų išskirti, jog tai labai individualus pasirinkimas kiekvienam, priklausomai nuo to, kaip gyvenote ir maitinotės iki šiol, bei kokie jūsų tikslai. Vien atsisakius alkoholio bei vaisvandenių galima iš esmės pakeisti savo kūno linijas bei skaičius svarstyklėse, tad gerai apsvarstykite kiekvieną akimirką, kai nusprendžiate nusižengti šiai taisyklei. Tam, jog būtų aiškiau, visada reikėtų rinktis daugiau mėsos ir daržovių nei miltinių patiekalų. Padažai taip pat atsiduria ant “gelbėjimosi rato” zonos, tad jei jūsų tikslas šią vasarą pasitikti su pritrenkiančia figūra – visa tai turi likti užmarštyje. Galbūt šiandien jums ir atrodo, jog gyvenimas be šių maisto produktų yra neįmanomas, tačiau viskas gali turėti sveiką pakaitalą ir alternatyvą, kuri su laiku taps jūsų gyvenimo dalimi ir nesijausite, jog kažko atsisakote.

Na ir galiausiai – sportas. Tai gali būti pasivaikščiojimai, bėgiojimas, plaukimas ar net šokiai. Jokiu būdu nemanykite, jog svorį galite mesti tik kilnodami svorius, nes jei ši veikla jums iš esmės nėra maloni, ji tikrai netaps įpročiu ir rezultatai nebus ilgalaikiai. Na o jūsų tikslas juk ir yra gražiai atrodyti visada, tiesa? Tokiu atveju atraskite aistrą judėti bet kokioje srityje ir tai bus jūsų sportas, kuriam negalėsite ištarti ne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *