Variklio remontas Kaune

By | March 7, 2016

Automobilio variklis yra pats svarbiausias automobilio komponentas, be jo negalėtume pajudėti iš vietos ir važiuoti į mums reikiamą vietą. Žinoma šis komponentas yra ir pats brangiausias automobilyje. Variklio priežiūra reikalauja gana didelių investicijų, tačiau teisingai ir tvarkingai prižiūrint savo automobilio variklį jis jums tarnaus ilgai. Vertėtų pasitikėti automobilių servisais, kuriuose dirba meistrai išmanantys savo darbą ir žinantys kaip teisingai prižiūrėti variklius, kad jiems kiltų kuo mažiau bėdų.

Pamėginkime išskirti pagrindinius variklių priežiūros aspektus, kurie yra atliekami automobilių servisuose. Pirmiausia tai būtų variklio tepalo keitimas. Tepalai turi būti keičiami kas 10 000 – 15 000 km. Šią paslaugą gali atlikti praktiškai bet kuris automobilių servisas Kaune. Priklausomai nuo to kam automobilis yra naudojamas ir kokiomis sąlygomis eksploatuojamas priklauso ir tepalo keitimo intervalas, bei koks tepalas turėtų būti pilamas į automobilio variklį. Keičiant tepalus kartu yra keičiamas ir tepalo filtras. Šie darbai automobilių servisuose atliekami greitai, dažniausiai per valandėlę kitą, jums pakeis tepalus ir filtrą.

Kitas svarbus darbas, kuris jau kainuoja brangiau, tačiau jis yra atliekamas kur kas rečiau. Tai yra variklio diržo keitimas. Jei esate kaunietis, tuomet šį darbą turėtų atlikti  automobilių servisas Kaune, kuris turi ilgametę darbo patirtį. Reikėtų išskirti automobilius, nes kai kurie yra su variklio diržu, o kiti su variklio grandine. Pastaroji yra keičiama kur kas rečiau nei diržas. Paprastai variklio diržas yra keičiamas kas 60 000 – 100 000 km. Vėlgi priklausomai nuo to kaip intensyviai važinėjama, kokios yra gamintojo rekomendacijos. Taip pat vertėtų variklio diržą pasikeisti ir nusipirkus naudotą automobilį iš užsienio, nes dažniausiai nėra žinoma kada buvo keistas diržas, o važinėtu su nekeistu diržu yra rizikinga, nes jam trūkus variklis gali sugesti nepataisomai.

Dažniausiai variklio diržo keitimo metu yra keičiami ir kiti variklio komponentai, tokie kaip variklio diržo skriemuliai, įtempėjai. Taip pat priklausomai nuo automobilio modelio tuo pačiu intervalu gali būti keičiamas ir generatoriaus dirželis, su visais įtempėjais, vandens pompa. Kaip matote sąrašas yra gana didelis, todėl ir darbų kaina jau bus didesnė. Tačiau šiuos darbus atlikti būtina norint, kad jūsų automobilis važiuotų gerai, patikimai ir ilgai. Laiku neatlikus šių darbų ir kažkam nutrūkus, užsikimšus ar atsitikus kitai bėdai gali tekti keisti visą variklį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *