Tinklapių kūrimas pradedantiems

By | December 13, 2016

Jei norite susikurti tinklapį jums reikės tam tikrų žinių. Pamėginsime viską glaustai aptarti ir paminėti svarbiausius tinklapių kūrimo aspektus, bei nuo ko reikėtų pradėti kūrimo procesą. Daug informacijos kaip susikurti tinklapį galima rasti tiek internete, tiek Youtube ar kituose socialiniuose tinkluose.

Taigi pirmiausia jums reikia nuspręsti su kokia turinio valdymo sistema norėsite kurti svetainę. Turinio valdymo sistema, tai yra programinė įranga, kuri įdiegiama į serverį ir leidžia lengvai valdyti svetainę, keisti jos informaciją, įkelti nuotraukas, video įrašus ir kitą informaciją. Yra gausybė atviro kodo turinio valdymo sistemų, tokių kaip WordPress, Drupal, Joomla ir kitų. Visų turinio valdymo sistemų principas yra tas pats, su jomis tinklapių kūrimas yra paprastesnis ir vėliau lengviau redaguojamas.

Kai jau išsirinksite turinio valdymo sistemą jums reikės nuspręsti kokį dizainą norėsite naudoti. Paprastai įdiegus turinio valymo sistemą joje būna keletas dizaino variantų, jei rasite tinkamą jums tuomet galite jį panaudoti. Jei tinkame visgi nerasite galima paieškoti internete ir atsisiųsti įvairių dizainų pavyzdžių.

Turėdami turinio valdymo sistemą bei dizainą pagaliau galite pradėti dirbti su informacija, kurią talpinsite tinklapyje. Dažniausiai tinklapių kūrimas neįmanomas be informacijos formatavimo ir sukėlimo. Nebent tai būtų nuotraukų galerija, kur teksto būtų visai nedaug, tačiau paprastai jei svetainė yra informacinė, tai joje bus daugiau ar mažiau tekstinės informacijos, kurią reikia tinkamai sudėti, suformatuoti ir pateikti vartotojui patrauklia forma.

Taigi sukėlę informaciją į tinklapį jūs galima sakyti jau turite savo asmeninį tinklapį. Galbūt jis nebus tobulas iš pirmo karto, galbūt neatrodys taip gražiai, bet jis bus jūsų kūrinys. O kadangi naudojote turinio valdymo sistemą, tai galėsite bet kada prie jos prisijungti bei paredaguoti informaciją, meniu punktus, nuotraukas ar kitus komponentus esančius tinklapyje. Tinklapio kūrimas nėra labai paprastas ir greitas procesas, norint pasiekti norimą rezultatą reikia ilgai ir kantriai prie to dirbti, bandyti daugybę spalvų derinių, tekstų formatų, nuotraukų formatų. Tačiau viskas yra įmanoma ir jei turite laiko bei noro tikrai sukursite savo asmeninį tinklapį, kuriame galėsite skelbti savo mintis, tekstus, nuotraukas ar kitą informaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *