Sodo namelio įrengimas – rekonstrukcija

By | April 25, 2018

Nors didžioji dalis mūsų ir svajoja apie nuosavus namus, tai tikrai įgyvendinama ne kiekvienoje šeimoje. Jei jaučiate, jog jums itin svarbu gyventi arti miesto, o gal net ir sostinės, greičiausiai ir patys suprantate, kokios milžiniškos namų ir sklypų kainos. Būtent dėl šios priežasties ir vėl sugrįžta noras turėti sodo namelius, kurie galo suteikti visus nuosavo namo privalumus, kurių manėte negalintys turėti. Galbūt tėvai ar seneliai gali jums padovanoti sklypą ar net visą sodą, na o jums teks atlikti tik renovacinius darbus? Tokių variantų pasitaiko gan nemažai, tad žinodami savo situaciją galite pasirinkti tai, kas jums tinkamiausia. Žinoma, tam, jog sodo namelis būtų išties funkcionalus ir naudingas, jį reikia atitinkamai įrengti, na o šioje vietoje turime ne vieną patarimą, kaip geriausia visa tai atlikti. Susidomėjote? Štai keli pasiūlymai, kurie jums pravers.

Pradėkime nuo to, jog maksimaliai sodo namelį išnaudosite tik tuo atveju, jei jis bus tinkamas atvykti et ir vėsesniu metų laiku. Šioje vietoje norimus rezultatus jums padės pasiekti tik siltinimas poliuretano putomis – poliuretanu. Tai technologija, kuri užtikrina geriausią varžą ir tuo pačiu neatima daug erdvės. Turint galvoje tai, jog sodo nameliai šiaip ar taip nebūna labai erdvūs – tai tikrai svarbus pasirinkimas. Negana to, siltinimas putomis gali būti atliekamas labai greitai, na o tai taip pat didžiulis privalumas. Sodo namelio renovacijos dažniausiai atliekamos savaitgaliais, derinant įprastą darbą su nauju projektu, tad greiti rezultatai visada praverčia.

Apšiltinus namą reikėtų pasirūpinti ir šildymu, tačiau neišsigąskite didelių investicijų. Jums pakaktų židinio ar krosnelės, kuriuos galėtumėte užsikurti ir pasišildyti tiek rudenį, tiek žiemą. Jei pajungsite šilumos išvedžiojimą į kambarius, galėsite būti tikri, jog net ir nakvoti sode bus be galo gera ir malonu.

Kitas komfortą suteikiantis dalykas – vanduo. Kai kuriems tai atrodo išties įprastas ir savaime suprantamas dalykas, tačiau ne visais atvejais. Jei jūsų sodo namelyje yra tik šulinys, žiemą juo nepasinaudosite ir tai kels milžiniškus trukdžius. Žinoma, pirmaisiais metais galite su šiuo darbu ir neskubėti, tačiau žvelgiant į ateitį – tai būtinas pasirinkimas.

Na ir galiausiai – tualetas. Jei pajungsite vandenį į namelį, su tualetu taip pat nebus daug problemų. Kad ir kaip bebūtų, bet koks ilgesnis pasibuvimas reikalauja atitinkamo komforto lygio, na o jei jau investuojame į sodo namelio rekonstrukciją – padarykime tai maksimaliai gerai. Kiekvienas šis sprendimas jūsų sodo namelio vertę pakelia, tad ateityje, net jei ir sumanytumėte jį parduoti, tai visada atsipirks. Taigi apsvarstykite šiuos pasiūlymus ir galbūt tai bus naujas projektas, kuriuo galės džiaugtis visa šeima. Nepamirškite, jog jei negalite gyventi nuosavame name, tai dar nereiškia, jog panašios patirties negalite pasisemti kitoje vietoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *