Restoranai Kaune už patrauklią kainą

By | March 2, 2016

Daugelis žmonių nemėgsta gamintis valgyti, dar didesnė dalis žmonių nemėgsta po valgymo plauti indus. Labai dažnai šeimos ar poros gyvendamos kartu ginčijasi kas gi šį kartą plaus indus, kas gamins valgyti, kas važiuos į parduotuvę nupirkti reikiamų produktų. Tai yra normalu, visi žmonės tą daro, tačiau yra išeitis, bent jau vieną kitą kartą galima pasilepinti savaitgaliu ir nesėdėti namuose prie puodu, o išvažiuoti kažkur pasižmonėti, nueiti į restoraną ir skaniai papietauti ar pavakarieniauti.

Kai kurie vyresnės kartos žmonės įsitikinę, kad eiti valgyti į restoraną yra brangu ir tikrai neverta. Iš dalies jie yra teisūs, tačiau galbūt ir jų poreikiai yra kitokie. Pavyzdžiui vienam žmogui pietums norisi skanaus kepsnio, o kitam užtenka ir košės ar bulvių. Čia jau negalime pykti, kiekvienas žmogus gali pasirinkti kaip jis nori maitintis. Jei būtų toks restoranas Kaune, kuris siūlytų pietums vegetariškus, nebrangius patiekalus greičiausiai visai sėkmingai prigytų. Toli ieškoti nereikia, turime didžiuosiuose prekybos centruose įsikūrusius restoranus, kuriuose galima už patrauklią kainą užsisakyti dienos pietus ar cepeliną.

Kita dalis žmonių, kurie dažniausiai yra jaunesni daug mieliau renkasi savaitgalį pavalgyti kažkur mieste ar tame pačiame prekybos centre, nei sėdėti namuose ir gaminti. Čia irgi viskas priklauso nuo poreikių ir norų. Galima rasti kur pavalgyti pigiai, taip pat galima rasti kur pavalgyti kiek brangiau, tačiau dažnai sveikiau ir sočiau. Tarp jaunimo jie dažnai renkasi ten kuris restoranas Kaune siūlo picas ar kitus pigesnius patiekalus. Dažnai kavinėje ar restorane už picą sumokėsite 3-5eur. Žinoma yra ir brangesnių picerijų, tačiau orientuojamės į tai, ką siūlo dauguma. Jei norite pavalgyti sveikiau ir galbūt skaniau, tuomet reikėtų rinktis kitokį restoraną, jame už patiekalą galbūt sumokėsite 5-9eur, tačiau suvalgysite skanų, sultingą kepsnį, salotas ar kitą patiekalą, kuris bus ne tik skanus ir sotus bet ir sveikas. Dabar restoranai stengiasi pasiūlyti kiek galima sveikesnio maisto, nes žmonėms jau yra pabodęs greitas ir nesveikas maistas. Miestuose pilna greito maisto užeigų ir restoranų, kur galima prisišveisti bulvyčių su mėsainiais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *