Kaip skristi pigiau?

By | June 17, 2017

Kiekvienas žmogus trokšta pamatyti pasaulį. Dėja, kelionės – tai nėra labai pigus malonumas, todėl visi norime kaip įmanoma daugiau sutaupyti. Kartais atrodo, kad kelionės lėktuvu yra labai brangios, o rasti pigų lėktuvo bilietą yra beveik neįmanoma. Tačiau tai nėra tiesa. Kad rasti pigų kelionės bilietą tereikia šiek tiek žinių ir kantrybės.

Vienas svarbiausių patarimų kaip surasti pigią kelionę, tai derinti jos laiką su pigiais skrydžiais. Jei pavyksta greitai rasti bilietus už gerą kainą, vertėtų nedvėjoti ir kuo greičiau įsigyti bilietus. Beieškant kuo pigesnio skrydžio, patartina prisiregistruoti prie kelionių agentūrų tinklapių, kad gauti jų naujienlaiškius. Taip galėsite pamatyti geriausias akcijas, kurios trunka tik kelias valandas, savo elektroniniame pašte. Naduojant šį būdą reikia pažvelgti ir į užsienio agentūrų siūlomas akcijas, nes kartais taip galėsite nuskristi toliau. Jei taip ieškosite kelionės bilieto, atkreipkite dėmesį, kad pigesni lėktuvų bilietai dažniausiai siūlomi skrydžiams tolimesnėje ateityje.

Beieškant gero pasiūlymo svarbu žinoti, kad oro linijos dažnai skelbia naujo sezono akcijas. Skraidintojai, paskelbę naujuosius maršrutus ir tvarkaraščius, visada siūlo neblogų, pigių bilietų. Gerų kelionių pasiūlymų galite rasti specialiuose sveitainėsė, skirtuose pigių lėktuvo bielietų paieškai. Tokios svetainės kaip www.kayak.com, www.swoodoo.com parodo, kokias akcijas siūlo įvairios oro linijos. Pagal skaičiavimus, palankiausias laikas įsigyti lėktuvo bilietą yra 6 savaitės iki skrydžio. Būtent tada rasite bilietų įkainius mažesnius už vidutinius.

Jeigu jums pasiseks, galėsite įsigyti paskutinės minutės bilietų. Šie bilietai yra gerokai pigesni, kadangi oro linijos, siekdamos gauti bent kažkokio pelno, į neužpildytą skrydį parduoda pigesnius kelionės bilietus. Dėja problema yra ta, kad taip nutinka nedažnai, todėl šis būdas nėra labai patikimas, todėl kantrumas taip pat yra labai svarbus. Nepatartina yra pirkti bilietą ten, kur jį radote, nes bilietų rezervacijos sistemos dažnai priklauso skirtingoms kelionių agentūroms, dėl to taikomi skirtingi aptarnavimo mokėsčiai. Dėl to bilietų kainos gali skirtis. Jeigu keliaujate į netolimas, dažnai Lietuvių lankomas vietas, tai bilieto kaina bus labai menka, todėl verta pasidomėti pigiais skrydžiais į Dubliną, Londoną bei netolimas kaimynines šalis.

One thought on “Kaip skristi pigiau?

  1. Linas

    pirkti 3 mėn. iki išvykimo – va mano pigių skrydžių receptas

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *