Kaip atnaujinti jaunuolio kambarį?

By | April 21, 2018

Įrenginėdami kambarius vaikams neretai galvojame tik apie tai, kaip sukurti pačią gražiausią ir smagiausią aplinką augančiam mažyliui, kuriam norisi viską ištirti ir pažinti. Visgi, laikas bėga išties greitai, vaiko poreikiai keičiasi, na o čia žiūrėk nepastebėjai – tavo namuose gyvena paauglys, kuris nori visiškai kitokios aplinkos savo kambaryje. Jis nori ją susikurti pats, atsinaujinti, na o viskas, ką galime padaryti mes, tai padėti ir duoti reikiamas priemones. Žinoma, galbūt ne kiekviena šeima nori ir gali skirti pinigus remontui/ kambario atnaujinimui, tad čia visada praverčia mažos gudrybės, kurios minimaliomis pastangomis bei išlaidomis leidžia pasiekti neįtikėtinus rezultatus. Galite būti tikri, jog šie patarimai pravers bet kokios patalpos atnaujinimui, tad prisėskite ir atidžiai klausykite.

Pirmasis dalykas, kurio reikia imtis – kambario išvalymas. Išneškite visus daiktus, baldus ar net prisukamas lentynas. Lengviausia dirbti su visiškai tuščiu pagrindu, kurį galima tinkamai įvertinti. Toliau seka  – sienos. Jei kambarys vis dar papuoštas vaikiškais tapetais, metas juos pašalinti, na o neutralios spalvos dažymas yra tai, kas padės sukurti erdvę jau paaugusiai asmenybei. Greičiausiai ir jaunuoliai supranta, jog ne sienų spalva yra tai, kas kuria kambario išskirtinumą, tad neutralios spalvos ilgiausiai išlieka madingos. Visgi, jei vaikas nori kažko išskirtinio ir esate pasiruošę leisti eksperimentui įvykti – tai dar smagiau. Dažymas yra vienas iš lengviausių pokyčių, tad net ir ateityje tai pakeisti nebus sudėtinga. Kitas pokytis grindys. Čia galite rintis tiek kiliminę dangą, tiek laminatą, o galbūt tiesiog norite įsigyti kilimą, kuris pakeis kambario išvaizdą? Bet kuris iš šių apsirinkimų yra tinkamas, na o svarbiausia prieinamas. Finansiniai aspektai šiuose pokyčiuose yra labai svarbūs, tad jei galite laikytis mažesnio biudžeto, rekomenduojame taip ir pasielgti. Kitas etapas – baldai. Čia galite rinktis tiek senuosius, tiek investuoti į naujus, tačiau pastarasis pasirinkimas bus be galo brangus. Būtent dėl šios priežasties siūlome apsvarstyti baldų atnaujinimą, kuris bus projektas visai šeimai. Arba paprasčiausiai įsigykite naujas lovatieses, dekoratyvines pagalvėles ar kitas detales, kurios padės pakeisti kambario bei baldų išvaizdą.

Na ir paskutinis patarimas – perstatykite baldus. Tai paprasčiausias ir jokių investicijų nereikalaujantis pasirinkimas, kuris suteiks norimus pokyčius. Reikia suprasti, jog net ir užuolaidų pakeitimas bendrame vaizde gali turėti milžiniškus pokyčius patalpos išvaizdai, tad negalima pamiršti tokių detalių. Žinoma, paauglių noras pakeisti kambarį yra skirtas ne jūsų vaizduotės vaizdinių įgyvendinimui, tad nepamirškite dirbti kartu ir mėgautis kūrybiniu procesu. Pokyčiai reikalingi visiems, na o paaugliams, kurie nori formuoti išskirtinumą, savo nuomonę ir kitas savybes, tai įgauna dar didesnę reikšmę. Sukurkite galimybes šiems pokyčiams ir suprasite, kaip daug tai keičia paauglio gyvenime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *