Ką pasirinkti – dažus ar tapetus?

By | October 20, 2013

Įsirenginėjant namus, kiekvienas iš mūsų norime, jog juose būtų jauku. Dėl šios priežasties nevengiame investuoti į interjero detales, brangesnes medžiagas ar kitas smulkmenas, kurios padeda tai pasiekti. Žinoma, jaukumas dar nėra vienintelis tikslas. Namai turėtų būti sukurti taip, jog juos prižiūrint nereikėtų dėti daug pastangų. Tai reiškia, jog priežiūra turėtų būti itin praktiška. Tai galima pasiekti daugeliu sprendimų, pasirinkus atitinkamą grindų dangą, baldų spalvą ir t.t. Visgi, ar susimąstėte apie patalpų sienas? Jų dekoravimui bus naudojami dazai ar tapetai? Su šiuo klausimu susiduria gana didelė dali žmonių. Kiekvienas turime savo nuomonę, prioritetus bei įsitikinimus, tačiau esanti pasiūla vis priverčia abejoti. Tariantis su draugais ar pažįstamais galime išgirsti, jog vieniems žmonėms priimtinas vienas, kitiems kitas sprendimas. Taigi, ką pasirinkti? Mes siūlome jums rinktis dažus. Svarstote kodėl? Štai keletas argumentų.

Visų pirma pradėkime nuo praktiškumo. Nors namus ir saugome, stengiamės prižiūrėti, niekam ne paslaptis, jog karts nuo karto nutinka įvairios nelaimės. Gali būti, jog perstatinėdami baldus nubraukėte sienos kampą, arba vaikai žaisdami tarpusavyje išpaišė sienas spalvotomis kreidelėmis. Tai tik keli pavyzdžiai, tačiau visiems gerai suprantama, jog to išvengti tiesiog neįmanoma. Taigi, jei jūsų sienos bus padengtos tapetais, vienintelis variantas pašalinti atsiradusius defektus – naujų tapetų klijavimas. Na žinoma, galite toje vietoje pakabinti paveikslą, tačiau šio sprendimo negalėsite naudoti kas kartą iškilus problemai. Visgi, jei pasirinksite dažyti namų sienas, su tokiomis situacijomis tiesiog nesusidursite. Šiais laikais bene visi dazai yra plaunami ir lengvai valomi. Naudojant specialias priemones visad išvalysite dėmes, kurių neliks nė pėdsako. Žinoma, jei žala bus itin didelė, visada galite perdažyti vieną sieną. Tai vis tiek bus patogesnis sprendimo būdas nei viso kambario tapetavimas.

Neretai žmonės mano, jog tapetai kambariams suteikia daugiau jaukumo. Juos galima pasirinkti su įvairiais raštais, kurie padeda išpildyti erdves ir kurti skoningą aplinką. Visgi, šiais laikais gaminami dazai yra pačių naujausių technologijų, kurios išsiskiria skirtingu paviršiumi, savybėmis bei atspalviais. Jūs galite ne tik pasirinkti kataloguose esančius spalvų tonus, tačiau taip pat ir susikurti savo spalvų derinius. Tai visiškai nesudėtingas procesas, kurio metu galėsite konsultuotis su specialistų komanda, galinčia suteikti visą jums reikalingą informaciją. Dažai lygiai taip pat gali padėti sukurti jaukią namų atmosferą, tad jei norite pasirinkti praktišką sprendimo būdą, net neabejokite, jog dažai yra tinkamas pasirinkimas. Bėgant laikui jūs be vargo galėsite keisti sienų spalvas ar net ant viršaus klijuoti tapetus. Ant dažais padengtos sienos tai padaryti nėra sudėtinga, tačiau jei nuspręsite tapetuoti – pokyčiai reikalaus didesnių pastangų. Taigi, neabejokite ir rinkitės taip, jog palengvintumėte savo kasdienybę bei kurtumėte namų jaukumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *