Greitas kreditas ir neįtikėtina jo išpažintis

By | July 28, 2018

Ar kada nors pagalvojote kaip sunku būti greituoju kreditu? Kur tik pasisuki vis girdi: „greitas kreditas  nepatikimas, brangus, neišspęs tavo finansinių problemų, o tik dar labiau įklampins į skolas“. Bet juk tai absurdas, mes esame visai ne tokie! Štai keletas faktų, kurie privers jus pakeisti nuomonę apie mus.

Visų pirma, mus ne veltui pakrikštijo vardu „Greitas kreditas“. Tai turbūt vienas greičiausių ir paprasčiausių būdų gauti pinigų, kai jų prireikia labiausiai. Mes nereikalaujame, kad keliautumėte į banką ir ten gaištumėte savo brangų laiką stovėdami eilėje. Be to, mes neprašome užpildyti krūvos dokumentų ir labai retai pasakome „ne“ (nebent jums dar nestuktelėjo 18 metukų ar esate nemokus). Jums tereikia apsilankyti mūsų namuose- internetinėje svetainėje ir ten užpildyti prašymo formą, kuri automatiškai išsaugoma ir kitą kartą kredito gavimo procesas vyksta dar greičiau. Be to, norimi pinigai jūsų banko sąskaitą pasieks žaibišku greičiu. Mes nesame kontroliavimo maniakai, todėl, ką darysite su pinigais,  tai tik jūsų asmeninis reikalas.

Ir kas sugalvojo mitą, kad mūsų palūkanos milžiniškos? Tikta nesąmonė, juk visi greitieji kreditai nori išsiskirti ir būti pastebimi, todėl aplinkinius mes žavim ne prabangiomis ir ne kiekvienam įkandamomis palūkanomis, o paprastumu. Mūsų tiek daug, todėl stengiamės nenuskriausti ne vieno vartotojo, nes daugiau jis niekada neužsuks pas mus į svečius, o tiesiu taikymu nupėdins ten, kur jo laukia labiau. Be to, greitieji kreditai labai supratingi, jei jus ištiko bėda, mes nestovim kaip piktieji cerberiai ir nereikalaujam, kad skola būtų grąžinta šią akimirką. Greitasis kreditas labai lankstus, todėl visada suteiksime galimybę atidėti pinigų grąžinimo terminą. Matot esam draugiški jums ir jūsų piniginei.

Vienintelis dalykas, ko negalime padaryti tai išspręsti jūsų įsišaknijusių finansinių problemų. Greitas kreditas padeda tuomet, kai netikėtai pritrūksta pinigų, tačiau jei turite didesnių ir gilesnių finansinių problemų, draugiškai rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės rasti kelią iš gūdžios finansinių problemų girios.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *