Automobilių servisai – ar galima suderinti kainą ir kokybę?

By | March 3, 2018

Ir vėl sugedo automobilis? Išgirdę pašalinius garsus jau baiminatės, jog ir vėl teks pakloti nemažą sumą remonto darbams? Susidaro įspūdis, jog kai kurie mūsų taiso ir taiso automobilius ir čia jų amžius ne toks svarbus. Galbūt kai kurie modeliai tiesiog atgyveno ar turi technines problemas, kurios pasireiškia visuose tos rūšies modeliuose? Gali būti visko, tačiau jei taip jau nutiko, jog jums reikalingas net ir pats paprasčiausias važiuoklės remontas Kaune, natūralu, jog jums svarbu tik du dalykai. Kaip gauti kokybišką paslaugą už prieinam kainą. Ar realu suderinti šiuos dalykus? O galbūt kokybė visada kainuoja daugiau? Padiskutuokime šia tema plačiau.

Visų pirma reikia apsibrėžti, kas yra paslaugų kokybė, kai kalbame apie automobilių remontą. Juk vienam tai tik meistro kvalifikacija, patirtis bei naudojamos medžiagos, na o kitiems ir profesionalus aptarnavimas, papildomų paslaugų suteikimas (pvz. pakaitinis automobilis) ir t.t. Visgi, jei j9ūsų tikslas sutaupyti, realiausias būdas tai padaryti – ieškoti išties kvalifikuoto meistro, kuris turi puikią patirtį, tačiau dirba ne pačiame prabangiausiame servise. Tik tokiu atveju jo paslaugos jums bus įkandamos. Natūralu, jog didžiausi ir prabangiausi servisai nori suteikti didžiausią ir geriausią paslaugų paketą, už kurį reikia susimokėti daugiau, tad nereikia tikėtis, jog tokias paslaugas gausite už dyką. Žinoma, jei jums reikalinga paprasta paslauga, tokia kaip stabdžių remontas Kaune, galbūt jums ir nereikia paties geriausio srities specialisto? Standartines procedūras gali atlikti ko ne kiekvienas meistras, na o sudėtingesniems darbams verta kreiptis į šios srities geriausius. Tai ypač taikoma tiems, kad remontuoja senovinius ar jiems itin brangius automobilius. Kiekvienas meistras tikrai nemokėtų dirbti su išskirtiniais modeliais ar automobilių sistemomis, tad tokioje situacijoje rizikuoti tikrai neverta. Jei bijote apsirinkti, likti apgauti ar tiesiog nepatenkinti paslauga – visada ieškokite atsiliepimų internete. Šiais laikais tai geriausias būdas pasitikrinti įstaigą bei jos teikiamų paslaugų kokybę. Natūralu, jog visada atsiras nepatenkintų klientų, tačiau jei visi jų apie tuos pačius neigiamus aspektus ar nematote nė vieno teigiamo atsiliepimo, tai tikrų tikriausias ženklas, jog vertėtų ieškoti kito serviso.

Na ir galiausiai, vertėtų šiek tiek nukrypti nuo temos. Jei dėl savo automobilio gedimų patiriate daug išlaidų, nuolatos renkatės meistrus ir esate tikri jų darbo kokybe, galbūt pats metas pasikeisti automobilį į patikimesnį. Lygiai taip pat internete galite rasti apie pagrindinius gedimus, su kuriais susiduria skirtingų automobilių vairuotojai. Tai jums leis apsispręsti, kokia mašina atitinka jūsų kriterijus, finansines galimybes bei kitus aspektus, pagal kuriuos perkate transporto priemonę. Nepamirškite, jog automobilis turi tarnauti žmogui, o ne atvirkščiai, tad jei pajutote, jog persvara ne tinkamoje pusėje – imkitės pokyčių nieko nelaukdami.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *