Ar inovacijos sužlugdys LEGO?

By | November 13, 2014

LEGO kaladėlės užaugino jau beveik tris kartas. 80 metų jos sėkmingai mūsų pasaulyje auklėja ir į gyvenimą paleidžia vaikus. Kas porą metų vykdomos pasaulinio lygio parodos, kurios siekia suburti viso pasaulio vaikučius stebėti LEGO tendencijas. Rodos, juk tai paprasčiausios kaladėlės, tačiau ir jos taip pat žengia koja kojon su technologijomis, dar labiau inovacijomis, ir siekia galimybe pasigirti turint kažką ypatingą. Net iPad ir panašaus tipo prietaisai suteikia galimybę dėlioti kokias tik nori konstrukcijas naudojant virtualias kaladėles, tačiau tradiciniai LEGO gamintojai aršiai gina, kad jie yra prieš tokio tipo žaidimus, nes tikroji šių kaladyčių esmė ir slypi realybėje, galimybė paliesti, pauostyti, ištyrinėti…

 

Nepamirškime patikrintų būdų

 

Vis dažniau pasigirsta kalbos, kad ilgus metus puikiai mūsų pasaulyje veiklą vykdęs LEGO anksčiau ar vėliau turės paprasčiausiai susitaikyti su kintančiomis technologijomis ir nustoti egzistuoti arba savanoriškai persikelti į virtualią erdvę. Kalbos yra kalbos, o šio tipo žaidimas vis dar yra vienas iš populiariausių pasaulyje greta lėlės Barbės, kuriai taip pat kyla grėsmė sumažinti daroma įtaką visoms pasaulio mergaitėms. Galbūt todėl ir kasmet rengiamos parodos, kurių metu siekiama asmenis supažindinti su LEGO inovacijomis, priminti, kad jei tėveliai išaugo tokie puikūs žmonės žaisdami jomis, jų vaikai galėtų pasekti šio tipo pėdomis.

 

LEGO nesiruošia palikti savo darbo

 

Visgi, įvertinus LEGO funkcionavimą mūsų šalyje ir daromą įtaką matyti, kad greitu metu šio tipo žaidimai nepasitrauks iš mūsų gyvenimo. Turbūt tai puikiai suvokia ir tėveliai, kurie perka ir savo vaikams vietoj kompiuterinių žaidimų vakarą siūlo praleisti konstruojant įdomiausias figūras. Juolab, šiuo metu galima rasti labai platų pasirinkimą. Ne tik sudėti iš kaladėlių ką tik norite, tačiau naudojantis įvairiausiomis detalėmis sukurti moderniausius sraigtasparnius ar pastatyti namus savo lėlėms bei garažus mašinoms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *