Tinkama suknelė vakarui

By | November 13, 2013

Faktas, jog moterys mėgsta puoštis ir priblokšti aplinkinius savo išvaizda, nestebina nė vieno. Noras išsiskirti, atrodyti originaliai ir prikaustyti aplinkinių žvilgsnius vienija visas moteris, tačiau tai pavyksta toli gražu ne kiekvienai. Galbūt tam reikalingas atitinkamas stiliaus pojūtis bei savo proporcijų žinojimas, nes mokant jas tinkamai pateikti galima pasiekti neįtikėtinus rezultatus. Taip pat negali pamiršti, jog kiekvienai progai reikia atsirinkti tinkamus pagal etiketą drabužius. Laisvalaikio bei oficiali apranga skiriasi, todėl dėl jos apsirinkimo neretai galima apsikvailinti. Kalbant apie renginius, kurių metu reikia atrodyti prabangiai – suknelė vakarui yra pats geriausias pasirinkimas. Visiškai nesvarbu, kokia jūsų figūra, tinkamas modelis bei spalvos jums leis atrodyti neprilygstamai. Taigi, jei nežinote, į kokias sukneles atkreipti dėmesį, pateiksime keletą patarimų, kurie padės susiaurinti tinkamo drabužio paieškas.

Visų pirma įvertinkite savo figūrą. Jei esate itin liekna, ant jūsų bene kiekviena medžiaga kris tobulai. Visgi, jei turite moteriškus apvalumus ir norite šį tą paslėpti, derėtų tekstūrą rinktis atsakingai. Tai reiškia, jog plonos medžiagos yra linkusios išryškinti kiekvieną defektą ar papildomą kilogramą. Jei norite tai paslėpti, rinkitės aptemptus modelis, tačiau tvirtas medžiagas, Jos jus įstatys į tam tikrą rėmą, tad visa kas reikalinga bus pabrėžta, o ko nenorėsite rodyti – niekas ir nepastebės.  Suknelė vakarui gali būti tiek trumpa, tiek ilga, tačiau nepamirškite etiketo. Jos ilgis gali būti šiek tiek žemiau kelių, tačiau jokių būdu neatidengti visų grožybių. Jei jau nusižiūrėjote kelis variantus, pasimatavę rūbą pabandykite su juo pajudėti. Šiek tiek pasilenkite, pavaikščiokite ir įvertinkite ar ji yra tinkama jūsų renginiui.

Iškirptės – gan subtilus dalykas. Jos galimos, tačiau tik su saiku. Tai reiškia, jog nenorite parodyti per daug, nes tai būtų neetiška ir kartais gali būti suprasta kaip vulgarus elgesys. Geriausia rinktis vidutinio dydžio iškirptes ir nerizikuoti, nes nė viena moteris nenori paskleisti klaidingą žinutę aplinkiniams. Spalvos vakariniams renginiams gali būti pačios įvairiausios. Žinoma juoda ir balta spalvos išlieka klasika, tad su šiuo deriniu tikrai neprašausite. Venkite itin ryškių spalvų, kurios atrodytų iššaukiančiai ir apie jus praneštų svečiams dar iš kito salės galo. Dėmesys yra gerai, tačiau jis turi būti skirtas jums, o ne “rėkiančiai” spalvai. Madingas rankinukas, aukštakulniai bateliai bei kiti aksesuarai jums padės išpildyti savo išvaizdą ir galėsite būti tikra, jog tą vakarą susižersite visus komplimentus sau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *