Suknelės vasarai: kaip puoštis patogiai?

By | June 6, 2016

Daugelis mano, kad suderinti grožį ir patogumą – itin sudėtinga, tačiau gerai pasistengus ir pasinaudojus mažomis gudrybėmis, tai gali tapti įmanoma. Ypač, jei kalbame apie dailiosios lyties atstoves, kurios, sekdamos visas mados naujienas, jas pritaiko pagal sau priimtiną stilių. Na, o atėjus vasarai, moterys be galo trokšta dėvėti kuo laisvesnes, kūną atidengiančias ir žavesio suteikiančias sukneles. Žinoma, visa tai neturi atrodyti kvailai, pavyzdžiui, sintetinės medžiagos suknelės ilgomis rankovėmis, derinamos su atvirais bateliais aukštu kulnu, kurie karštą dieną verčia suprakaitavusias kojas slysti į šonus. Kaip dėvėti sukneles vasarai, kad jaustumėtės patogiai?

 

Kokybiška medžiaga

Visų pirma, labai svarbi suknelės medžiaga. Šiltajam metų laikui reikia rinktis orui pralaidų, maloniai priglundantį audinį. Tam geriausiai tiks natūralaus pluošto audiniai, pavyzdžiui, linas, kuris leidžia odai kvėpuoti bet kokiomis sąlygomis ir palaiko normalią kūno temperatūrą. Renkantis sukneles vasarai, taip pat patogi ir medvilnė, puikiai sugerianti drėgmę bei nereikalaujanti ypatingos priežiūros. Jei norite lengvo, minkšto, švelnaus audinio, kuris neerzintų odos – tai šilkas. Jis reguliuoja šilumą ir prisitaiko tiek prie vėsaus, tiek prie šiltesnio oro, todėl  ši medžiaga jus atgaivins net ir karščiausią vasaros dieną.

 

Laisvas kirpimas

Kai termometro stulpelis šokteli iki 30 laipsnių, išnyksta bet koks galvojimas apie grožį – svarbiausia tai, kas leidžia odai kvėpuoti ir jaustis gerai. Tam idealiausiai tiks laisvos medžiagos, platėjančios arba ilgos, maxi suknelės. Svarbu, kad jos nebūtų pernelyg prigludusios ir nevaržytų jūsų. Net jei keliaujate į ypatingą šventę ir norite atrodyti gundančiai – nesirinkite itin aptemptų drabužių. Besisukant šokių aikštelėje, jie pradės trinti ir trukdys judėti, o tai sugadins net ir pačią smagiausią šventę. Proginės suknelės vasarai gali būti laisvai krentančios, A formos ar netgi tiesaus silueto – svarbu, kad jos nesukeltų nepatogumo.

 

Tinkama avalynė

Suknelė – tai ne vienintelis galvos skausmas vasarą. Mėgstančios avėti batelius aukštu kulnu, jaučia pareigą jų nenustumti į šalį net ir karčiausią dieną, todėl kartais patiria tikras kančias: kojos pavargsta, prakaituoja, slysta į šonus ir sukelia didelę tikimybę susižeisti. Ar tikrai to norime? Jei negalite išgyventi be aukštakulnių, pasistenkite prisitaikyti: įsigykite basutes su šiek tiek aukštesne pakulne ar platforma – taip išvengsite traumų, o jūsų kojos atrodys dailiai.

Turime gerą žinią merginoms, mėgstančioms įvairų stilių ir sekančioms mados naujienas – šiuo metu populiarus sportinių batelių ir suknelės derinys, kuris leidžia net ir pačias puošniausias sukneles vasarai derinti su laiko išmėginta avalyne. Ši tendencija tapo populiari ir tarp nuotakų, kurios pagaliau išdrįso kojų nebevarginti nepatogiais bateliais ir lemtingąjį TAIP ištaria avėdamos ištikimą, daug pasivaikščiojimų ištvėrusią laisvalaikio avalynę, taip nesibaimindamos, jog užklius už ilgo šleifo ar viduryje ceremonijos pradės šlubčioti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *